Керамзит від RGM group – тепло і затишок у вашому домі!

Керамзит від RGM group

Плануєте будівництво власного будинку, або уже маєте власний комерційний об’єкт чи просто любитель присадибної ділянки, – керамзит буде вам у нагоді. З радістю пояснимо чому.

Керамзит – легкий, пористий будівельний матеріал, який використовують в якості теплоізоляційного матеріалу для стін, підлог, дахів. Також з нього виготовляють легкі бетони та керамзитобетонні блоки.

Плануючи будівництво або ремонт власної будівлі, завжди виникає кілька омріяних «я хочу…». Ми знаємо, як ваше «хочу» втілити в життя.

Хочу захистити будинок від надлишку вологи. Ідеальний варіант – керамзит. Якщо ви тільки плануєте будівництво споруди, рекомендуємо зробити під фундамент будинку керамзитову подушку, яка захистить ваш дім від вологи та вогкості.

Хочу утеплити та шумоізолювати дім. Керамзитом утеплюють підлогу, стіни, горище, стелю, дах тощо. Пори в гранулах керамзиту збивають вібрації звуку та ізолюють приміщення від зовнішньої спеки або холоду.

Хочу захистити труби від перемерзання. Якщо конструкція прокладена під землею, достатньо засипати її керамзитом, який захистить від сильних морозів завдяки своїй термоізоляції.

Хочу декоративно прикрасити присадибну ділянку. Для цього достатньо посипати доріжки керамзитом, виділити клумби або окремі ділянки. Не забудьте зробити із керамзиту дренаж для рослин.

Хочу екологічної чистоти. Керамзит легкий і екологічно чистий матеріал, який варто використовувати для будівництва підлог та стель власного будинку, не боючись шкідливих випаровувань. Більш того, як абсорбент, керамзит часто використовують для очистки води.

Хочу просто і недорого. Керамзит справді вважається одним із найдешевших будівельних матеріалів, який до того ж простий у використанні. Зменшуєте не лише час на будівництво, а й власні фінансові витрати.

Хочу щоб надовго…..Якщо ваша мрія – будинок на все життя, будуйте його з керамзитових блоків – зносостійкі та надійні, не підвладні погодним умовам та рокам.

Замовити найпопулярнішу фракцію керамзиту 10-16 мм, можна за посиланням, в розділі сипучих матеріалів