Карантин – це можливість спроектувати майбутні об’єкти благоустрою території

Карантин не буде вічним, навіть в Італії, яка найбільше постраждала від корона-вірусу, уже зі вчора епідемія пішла на спад. А значить, і в Україні незабаром життя буде продовжуватися, переходячи в нормальне русло. Доведеться не лише відновлювати медицину, а й економіку. Причому як на національному рівні, так і на місцях — у кожному місті, районі та селі.

Комплексну співпрацю для об’єднаних територіальних громад у питаннях проектування, ремонту та утримання доріг і тротуарів пропонує RGM group.

Наразі, RGM group формує пакет замовлень на 2020 рік. Багаторічний досвід у сфері будівництва доріг і транспортних комунікацій та відповідна сертифікація і наявність усіх необхідних ліцензій і дозволів  дозволяють RGM group мати справу з найрізноманітнішими об’єктами дорожньої галузі, виконуючи як прості, так і складні унікальні роботи.

RGM group виконує увесь комплекс будівельних робіт, які пов’язані зі спорудженням/ремонтом доріг і тротуарів:

  • асфальтування доріг і тротуарів, проїжджої частини, стоянок, майданчиків;
  • укладання асфальту, укладання тротуарної плитки (ФЕМ), бруківки, бордюр;
  • установка бортового каменю, дорожніх бордюрів, тротуарних бордюр, поребрика;
  • ремонт автомобільних доріг і огорож, ямковий ремонт доріг;
  • будівництво лісовозних доріг, із застосуванням доменного шлаку (економ пропозиція);
  • розмітка доріг і тротуарів, встановлення дорожніх знаків.

«Для нас важливо разом із головами ОТГ спланувати найближчі кроки щодо благоустрою територій, особливо що стосується ремонту доріг і тротуарів, – розповідає директор ТОВ «РОАД КОНСТРАКШН», яке входить до складу RGM group, Олексій Макарюк. – Адже під конкретні замовлення ми будемо розраховувати наші виробничі потужності, формувати запаси будівельних матеріалів, розробляти логістичні схеми, готувати спецтехніку та формувати цінову політику. До своєї справи RGM group підходить максимально виважено, а тому прагне створити оптимальні умови і для нас, а головне – для наших клієнтів. 

Щороку наша компанія розширяє спектр послуг, паралельно підвищуючи власні стандарти якості. Вже у цьому будівельному сезоні ми отримаємо унікальне для Сумщини обладнання для виробництва тротуарної плитки, покращимо виробництво асфальтобетону та бетону. І такі старання не проходять задарма — наші клієнти це бачать на кінцевому продукті, на наших послугах. Тому в подальшому співпраця з багатьма із голів ОТГ продовжується вже на постійній основі. Серед територій – Краснопільська селищна рада, Білопільська міськрада, Піщанська селищна рада, Ворожбянська міськрада… Ми пишаємося такою довірою та системною співпрацею задля створення умов для безпечного пересування людей та вантажів!»

Нагадаємо, що окрім проектування й ремонту доріг і тротуарів, RGM group надає в оренду спецтехніку: автогрейдери, катки, асфальтоукладачі, екскаватори навантажувачі, екскаватори з гідромолотом (відбійний молот), самоскиди, фронтальні навантажувачи. Займається виробництвом і продажем матеріалів і продукції: щебеню, гранвідсіву, піску річкового, керамзиту, мармурової крихти; бордюр, тротуарної плитки; асфальтобетонних сумішей.

Мобільність техніки дозволяє RGM group оперативно здійснювати передислокацію в будь-який куточок Сумщини і в найкоротший термін приступити до виконання будівництва чи ремонту.