Кар’єрний пісок від RGM group: економія на будівництві без втрати якості!

Для будівництва застосовують кварцевий, річний, кар’єрний будівельний пісок. І це ще не повний перелік! Однак використання саме кар’єрного найбільш популярне завдяки його низькій ціні та відмінним природним властивостям. Це практично універсальний матеріал, який застосовують у будівництві, дорожніх роботах, благоустрої територій.

Купуйте якісний жовтий кар’єрний пісок та сірий кар’єрний пісок намивний від RGM group

Обидва види піску мають доступну вартість внаслідок простоти видобутку.

Оскільки жовтий кар’єрний пісок не проходить додаткову обробку, то має у своєму складі домішки.
Цей фактор не зашкодить, а навіть стане перевагою, якщо Ви плануєте створення розчинів для кладки та штукатурки.

Також жовтий кар’єрний пісок дозволяє зекономити на дорожніх роботах. Ви можете не переплачувати за пісок, якщо плануєте підсипку основ, створення дорожніх насипів.

Ідеальний для піщаних замків на дитячих майданчиках.

Що стосується сірого кар’єрного піску намивного, то він проходить обробку з використанням гідромеханічного обладнання. Тому його вартість дещо вища звичайного кар’єрного. Однак завдяки застосуванню даної технології, пісок очищений від домішок та зайвих компонентів (глини, пиловидних часток).

Використання намивного піску вважається найбільш доцільним для виробництва бетону, стяжок, дорожніх сумішей, залізобетонних виробів, тротуарної плитки, ним посипають взимку обмерзлі тротуари.

Купити пісок самовивозом та з доставкою, оптом та в роздріб зі складу

Компанія RGM group продає та доставляє кар’єрний пісок, який стане в нагоді у різних сферах. Якість відповідає вимогам ДСТУ.

Телефонуйте за номером +38 (050) 356-2605 та замовляйте якісні будівельні матеріали у будь-яких об’ємах.