Інноваційне виробництво RGM group: благоустрій області та нові робочі місця для сумчан

Наприкінці 2019 року RGM group інвестувала понад 20 млн гривень на придбання нової автоматизованої лінії з виробництва фігурних елементів мощення. Наразі запускається інноваційне та технічне обладнання, що сприятиме розвитку економіки та благоустрою Сумщини.

«Наша компанія успішно реалізує спільну програму Президента України та Уряду «Велике будівництво», а також виконує завдання голови Сумської ОДА Романа Грищенка. Стоїть надважлива задача – якісне будівництво та ремонт доріг, благоустрій територій, зокрема на Сумщині. Сучасне виробництво тротуарної плитки вирішить не лише проблему упорядкування територій Сумської області та збільшення обсягів промислового виробництва, а й забезпечить жителів міста новими робочими місцями.

Минулого року ми провели масштабну кампанію щодо благоустрою вулиць Петропавлівська, Іллінська та Набережна р. Стрілки. Піші прогулянки жителів міста стали комфортними та  безпечними, а головне – приємними. Цього сезону ми забезпечимо область якісною плиткою із жорсткої бетонної суміші, яка проходить лабораторні випробування. Тротуари та майданчики міста та області стануть більш міцними та надійними», – коментує керівник об’єднаної спільною метою групи компаній RGM group Сергій Голуб.

Більш того, керівництво компанії поцікавилося думкою сумчан стосовно нового асортименту тротуарної плитки. Тому, найближчим часом державні та приватні замовники матимуть можливість придбати тротуарну плитку різноманітних форм, кольорів та фактур. Будемо укладати доріжки та тротуари витонченою плитною «Старе місто», практичним та надійним «Подвійним Т» та перевіреною часом «Бруківкою».

«RGM group організувала повний цикл виробництва, починаючи від закупівлі сировини до реалізації і поставки готової плитки замовнику. Високопродуктивна автоматична лінія на базі вібропреса VPS-600 виготовлятиме тротуарну плитку, бордюри, блоки стінові методом напівсухого вібропресування. До того ж, ми закупили додаткову ексклюзивну насадку «colormix», яка імітує вироби під натуральний камінь. Виготовляючи понад 600 м2 тротуарної плитки в день, ми суттєво покращимо загальну інфраструктуру Сумщини та сприяємо успішному напрямку діяльності Сумської ОДА», – підсумував  керівник технічного відділення об’єднаної спільною метою групи компаній RGM group Віталій Мачула.