Хто на Сумщині будує дороги якісно?

Цього року зима обійшла стороною нашу область, і снігу з морозами практично не було. Парадокс, але саме численні дощі та надмірна вологість змили дорожнє покриття Сумщини. Чому «зникли» дороги і як з цим боротися?

Найперше – дороги мають будуватися якісно! Непрофесійне проектування, будівництво та обслуговування автошляхів Сумщини роблять дорожнє покриття особливо вразливим до кліматичних аномалій, різких перепадів температури та рясних дощів. В результаті, на проїжджій частині спостерігаємо численні ушкодження: вибоїни, просідання, тріщини, що ускладнюють рух транспортних засобів і порушують безпеку дорожнього руху.

Технологію комплексного та відповідального будівництва доріг на Сумщині демонструє компанія RGM group.

«Нам вдалося підвищити довговічність дорожнього покриття у 3-4 рази. Дороги RGM group мають меншу вразливість до кліматичних змін,  і вони безпечні для сумчан, жителів та гостей області. Секрет – у високопрофесійному комплексному виконанні робіт. З самого початку ми приділяємо особливу увагу розробці самого проекту. Наші будівельні матеріали, у даному випадку щебеневі асфальтобетонні суміші, мають підвищену міцність. Що ж стосується технології  укладання і ущільнення асфальтобетонних сумішей, вона повністю відповідає європейській практиці», – коментує засновник групи компаній RGM group Сергій Голуб.

Прикладом професійного виконання дорожніх робіт «під ключ» компанією RGM group є будівництво дороги «з нуля» в Сумах на вул. Криничній (від вул. Прокофьева до вул. Миколи Міхновського). Цієї зими вона пройшла випробування зливою та снігом. Фахівцями RGM group був виконаний весь комплекс робіт до укладання асфальтобетону. Була спроектована спеціальна зливна система водовідведення, укладено кілька шарів асфальтобетону, установлено тротуари, нанесена дорожня розмітка та встановлено дорожні знаки.

Наразі, після зими, дорожнє покриття ділянки  на Криничній у чудовому експлуатаційному стані. Сумчани комфортно пересуваються, звичних паводків у цьому районі більше немає, а сусідні вулиці не підтоплюються.

На відмінно в м. Суми «перезимував» і провулок Чугуївський (дорожнє покриття від перехрестя вул. Псільська та пров. Чугуївський до буд. № 9 по пров. Чугуївський). Тут наприкінці осені дорожні бригади RGM group уклали нове асфальтобетонне покриття, а проектанти розробили нову водовідвідну систему. Наразі у цьому районі немає скупчень води, а поверхня покриття без деформацій та ушкоджень. Нагадаємо, що у провулок Чугуївський вода стікає одразу із трьох напрямків, тому такий результат після осінньо-зимових злив, снігу та перепадів температури добре доводить, що роботи виконані якісно.

«Мета RGM group – зробити пересування людей та вантажів безпечними, посилюючи економіку нашої країни. Ми повністю готові до початку нового повномасштабного дорожньо-ремонтного сезону. Усі будівельні матеріали заготовлені. Понад 100 одиниць спецтехніки готові забезпечити безперебійний та оперативний ремонт і будівництво доріг Сумщини. Чекаємо на старт!» – підкреслює Сергій Голуб.