Група компаній “RGM Group” стала спонсором гандбольної команди

Група компаній  “RGM Group” стала спонсором гандбольної збірної Сумського державного університету.

І ось уже маємо першу перемогу нашої команди.

У Броварах в рамках 2-го туру Чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд вищої ліги зустрілись «БВУФК – Будівельник» та «RGM Group-СумДУ». Цей тур став першим для сумчан із новим спонсором, новою назвою команди та новою перемогою.

Перша гра «RGM Group-СумДУ» продемонструвала настрій команди на боротьбу. Після рівного першого тайму (10:11), сумчани продовжили дисципліновано підтримувати темп гри, збільшуючи відрив у рахунку. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 21:26 на користь «RGM Group-СумДУ».

Керівник “RGM Group” Сергій Голуб, коментуючи свій вибір щодо спонсорства гандбольної команди зазначив: “Можливо це дивацтво, але я не хочу бути як усі, спонсоруючи, наприклад, футбол. Тут же, з одного боку, звернулися люди, з якими я давно знайомий і знаю, що виділені кошти підуть дійсно на спорт, а з іншого – хлопці-спортсмени дійсно добре грають в гандбол, так чому б їх не підтримати? .. Так дивись, наше місто стане відоме ще й з цього боку… Адже якщо цього не робити, не пробувати, не експериментувати, то вже точно нічого не зміниться і все буде по-старому. А я хочу зробити краще, і в силу своїх можливостей це роблю”.