Геодезия

Геодезичні дослідження та послуги від RGM group

Компанія RGM group з 2003 року займається будівництвом, реконструкцією та капітальним ремонтом автомобільних доріг. Щоб ваша дорога була максимально надійною і прослужила якомога довше, наші фахівці проводять геодезичне дослідження території вашого майбутнього проекту. Це досить скрупульозний процес, який вимагає детального та ретельного вивчення ділянки під дорогу. Реалізуючи новий проект, наші спеціалісти враховують все до найменших дрібниць – вагу, яку здатна витримати автотраса та руйнівний вплив атмосферних опадів.

Компанія RGM group не перший рік проводить геодезичні обстеження об’єктів будівництва, зокрема автомобільних доріг. З досвіду успішно виконаних проектів, можемо стверджувати, що маючи комплект обладнання для геодезичного дослідження та професіональних геодезистів, ми якісно виконуємо дорожні проекти «під ключ» – починаючи від самого дослідження території і завершуючи безпосередньо будівництвом дороги.

Перед самим будівництвом наш геодезист складає топографічний план території будь-якої площі та масштабів (1:500, 1:1000, 1:2000 і т.д.). Для нас не проблема відзняти як рівнинну, так і гірську територію, оскільки в гірських районах теж прокладають автотраси. Дуже важливо, правильно і точно виставити геодезичні точки по всьому периметру території. За допомогою спеціального обладнання – тахометра і теодоліта, наш геодезист отримує всю необхідну інформацію без додаткових розрахунків і креслень, суттєво економлячи ваш час та кошти. Підготовлені звітні документи, ми віддаємо нашому замовнику.

При будівництві доріг та інших об’єктів, компанія RGM group надає наступний спектр геодезичних послуг:

 • Геодезичний супровід будівництва (винос будівельних осей, пальового поля, колон, коробів вент.каналів, розбивка котлованів тощо);
 • Геодезичні дослідження для проектування промислових і цивільних об’єктів (виконавчі знімання): геодезична зйомка відхилень (наскільки факт відхилився від норми проекту) та ведення геодезичної документації для здачі об’єкту;
 • Геодезична зйомка для будівництва, ремонту доріг будь-якої протяжності (М 1:500 та 50 км в кожну сторону від траси ходу дороги);
 • Топографічний план території будь-якої площі та різних масштабів (1:500, 1:1000, 1:2000……..);
 • Нівелювання будівельних майданчиків (вирівнювання або виставлення висотного положення під проект);
 • Підрахунок кубатури (земляні маси, матеріали тощо).

Компанія RGM group гарантує кожному замовнику:

 • Комплексний підхід – наявність всіх супутніх послуг та матеріалів;
 • Продуману цінову політику – наші ціни доступні та збалансовані. Ми завжди готові запропонувати вам вигідну ціну;
 • Дотримання термінів виконання робіт – якісно, швидко та надійно;
 • Досвідчених геодезистів, які застосовують виключно високотехнологічні методи, гарантуючи тільки якісний результат;
 • Оперативний виїзд на місце будівництва та узгодження всієї документації. Наші спеціалісти складають попередній кошторис, який детально обговорюють із замовником.

Провівши якісне геодезичне дослідження, процес вашого будівництва відповідатиме всім нормам та рекомендаціям, а збудований об’єкт прослужить десятки років.