Генеральне прибирання напередодні Великодня

Незабаром Пасха і вже сьогодні треба вирішити: хто наведе порядок та чистоту на вулицях нашого міста. Дуже важливо зробити це якісно та автоматизованим способом. На сьогодні є компанії, які мають досвідчених фахівців та спеціалізовану прибиральну техніку. Одна із найпрофесійніших у місті Суми – RGM group.

Наша компанія, яка об’єднала досвід трьох товариств «Роад Констракшн», «Гелікон груп» та «Сумимостобуд»,  не перший рік займається благоустроєм міста напередодні літнього сезону. Цьогоріч, у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції, вважаємо за необхідне якнайвідповідальніше поставитися до генерального прибирання регіону – підмести вулиці, помити узбіччя та вивезти накопичене за зиму сміття. Від якості послуг, як ніколи, залежить безпека життя та здоров’я мешканців міста.

«Цієї весни першими дезінфікувати вулиці міста почали Чернівці та Київ. Можу сказати, що на сьогодні наша компанія має достатньо спеціалізованої техніки, щоб допомогти сумським комунальних структурам у запобіганні поширення вірусу. По аналогії мегаполісу, ми вже сьогодні можемо залити наші поливомийні машини дезінфікуючими речовинами, які абсолютно безпечні для людини та ефективні у боротьбі з інфекцією. До того ж, наша техніка обладнана об’ємними цистернами з водою, яких вистачить на зрошення значної території з великим радіусом розприскування. Нашому машиністу вистачить кількох годин, щоб якісно та оперативно обробити кілька десятків кілометрів доріг та вулиць міста. Наша техніка добре маневрена, тож з легкістю продезінфікує навіть такі важко доступні території, як автостоянки та заправки. Особливу увагу необхідно приділити очищенню територій медичних закладів та зупинок громадського транспорту – і ми готові надавати своєчасні якісні послуги», – коментує керівник відділення з розповсюдження та маркетингу RGM group Станіслав Маслов.

Але небезпеку варто очікувати звідусіль, навіть від піщаних слідів на колесах вантажівок. Транспортуючи будівельний матеріал, пісок та щебінь, або прибираючи будівельні майданчики, на колесах спецтехніки залишається купа пилу, сміття та піску, яке розноситься дорогами міста. Залишки піску не лише руйнують асфальтобетон або тротуарну плитку, а й зменшують тертя коліс автомобілів з дорожнім покриттям автотрас. У результаті – машину «заносить» наче під час зимової ожеледі.

«Минулого року у Сумах було кілька випадків, коли водій не справлявся з керуванням авто через надлишок піску на поверхні дороги. І тут важливо розуміти, що надійне утримання доріг в весняно-літній період не поступається зимовому. Пилові бурі та шквали вітру замітають поверхню доріг пилом, від чого погіршується рух автотранспорту. Та й після зими на дорогах є залишки піщано-сольової суміші та відсіву, якими посипали дороги взимку. У такому випадку достатньо проводити кілька разів на тиждень «вологе прибирання» вулиць та узбіч міста. До того ж, останнім часом у населення значно підвищилась алергічна реакція на пил, яку не варто провокувати.

Тому, порада №1 – вологе прибирання та вивезення будівельного сміття з вашої прибудинкової території чи комерційної структури. До того ж, RGM group закупила наприкінці минулого року нову спецтехніку і може забезпечити комплексне прибирання вулиць міста самоскидами вантажопідйомністю від 6 до 30 тонн», – нагадав Станіслав Маслов.

Спецтехніка компанії повністю автоматизована, тому працює на рівні комунальних прибиральних машин європейських країн. Висока швидкість дозволяє прибирати вулиці швидко, а навісне обладнання  – виконувати різнопланову роботу. Впевнені: після великого прибирання з чистими вулицями, скверами та парками Суми вдало підготуються до великого православного свята.