Фундаментні блоки Vs Модульні блоки лего: RGM group пропонує – Ви обираєте!

Близька зима залишає все менше варіантів для будівництва. Та вашому надійному постачальнику будівельної продукції компанії RGM group завжди є, що запропонувати!

Будувати у будь-яку пору року вам дозволять наші фундаментні блоки. Ба більше, ми пропонуємо не лише традиційні будматеріали, а й слідкуємо за прогресивними ідеями будівельної сфери і втілюємо їх у життя. Тільки у RGM group цього сезону ви можете придбати новинку на будівельному ринку Сумщини – модульні блоки лего.

Фундаментні блоки Vs Модульні блоки лего: що до чого?

Ми обрали п’ять головних показників, які допоможуть вам легко оцінити переваги одразу обох виробів та зробити свій вибір.

Міцність та надійність

З огляду на всі позитивні якості бетонних блоків, можна сказати, що вони фактично невразливі. Бетонні блоки ФБС здатні витримувати велике навантаження, вони не піддаються негативному впливу навколишнього середовища, їм не страшні механічні пошкодження. Те ж саме стосується й модульних блоків лего. Виготовляються вони з важкого бетону та не потребують армування.

Застосування

Схожі властивості зумовили однакові сфери застосування. І ФБС, і модульні блоки лего використовують для зведення:

  • Фундаментів
  • Стін підвалів
  • Силосних ям
  • Масивних опорних стін
  • Огорож

Модульні блоки лего також обирають для будівництва складів, відсіків та ніш з роздільним зберіганням матеріалів, гаражів.

Монтаж

Швидкий монтаж – ось, за що будівельники цінують фундаментні блоки та модульні блоки лего. Кілька годин, днів (у залежності від масштабу об’єкта) і ви маєте готову для подальшого будівництва чи вже для експлуатації будівлю.

У обох випадках монтаж проводиться з використанням крана. При цьому ФБС мають петлі для зручності монтажу, а монтаж модульних блоків лего проводиться з застосуванням траверси (за бажанням клієнта блоки можуть бути виготовлені з анкерами для захоплення виробу краном).

Ще одна відмінність полягає у використанні/не використанні з’єднувального розчину. Влаштування ФБС не обходиться без використання цементного розчину. Модульні блоки ж мають унікальну форму, зроблену за принципом конструктора Лего. Шипи у формі пірамід на верхній частині та відповідні пази внизу – забезпечують якісне зчеплення та не потребують з’єднувального розчину. Легко встановлюються та розбираються.

Ціна

З актуальними цінами на ФБС та модульні блоки ви можете ознайомитися на нашому сайті. Якщо ви вже маєте готовий проєкт, наші менеджери прорахують вам вартість конструкції.

Додаткові бонуси

Кількість типорозмірів обох виробів більш ніж різноманітна. Проте, обираючи модульні блоки лего, ви отримуєте не лише якість, а й естетичність. У вас є можливість обрати похилі модульні блоки для облаштування стін, що мають скіс. Так, склади сипучих матеріалів матимуть прекрасну оглядовість.

Купити якісні ФБС та Модульні блоки лего з доставкою у Сумах

На складах RGM group ви завжди можете знайти готові фундаментні блоки та модульні блоки лего.

Телефонуйте за номером +38 (050) 356-2605. Наші спеціалісти проконсультують вас щодо покупки.