Досвід та технології RGM group представили на всеукраїнському дорожньому форумі

Компанія RGM group представила виробничі потужності та свою технологію будівництва доріг на всеукраїнському дорожньому форумі «Велике будівництво. Дороги» у СНАУ.

Форум розпочався з огляду ділянки дороги Н-07 Київ-Суми-Юнаківка, де презентували плани та перспективи дорожнього будівництва на Сумщині. На початку доповіді представили фотозвіт відновлених спеціалістами RGM group дорожніх переходів у с. Климентове та с. Заруцьке-КПП «Катеринівка» на Сумщині. Вкотре директор ДП «ДерждорНДІ» Артем Безуглий підтвердив якість робіт під час виконання будівельного проєкту.
Голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький зазначив, що реалізація програми Президента України та уряду «Держане будівництво» залежить від злагодженої співпраці представників бізнесу та влади, щоб Україна продовжувала займати лідерські позиції у сфері дорожнього будівництва, а Сумщина задавала тон для інших регіонів.
Далі делегація учасників форуму відправилася на відкриття нового навчального комплексу СНАУ для проведення практичних робіт студентам-будівельникам, у тому числі і нової освітньої програми «Автомобільні дороги та транспортні споруди».
Виконавчий директор RGM group Олексій Макарюк представив техніку компанії, яка працює на дорожніх будівельних об’єктах. Зауважив, що для RGM group дуже важлива співпраця з освітніми закладами:
«Стримує наш розвиток і нарощування потужності – відсутність кваліфікованих працівників. Студенти СНАУ вже проходили практику на наших об’єктах будівництва, а тепер наші спеціалісти залучаються до проведення практичних занять на території нового навчального майданчика. Від професійності команди – залежить результат» – поділився планами Олексій Макарюк.