Дорожньо-будівельний сезон-2021: компанія RGM group уже на низькому старті

Компанія RGM group продовжує підготовку до дорожньо-будівельного сезону 2021 року. Всього цього року у планах охопити будівельними роботами понад 60 км автомобільних доріг.

Для цих цілей дорожникам буде необхідна велика кількість ресурсів і наші склади поповнюються щодня.

Зараз підготовчі роботи вже йдуть повним ходом. Компанія RGM group має намір не відставати від графіка заготовлення матеріалів.

Особлива увага приділяється й стану автопарку та спецтехніки, а це більш як 100 одиниць. У наявності є вся необхідна для дорожньо-будівельних робіт спецтехніка: грейдери, трактори, екскаватори, навантажувачі, самоскиди, фреза дорожня, асфальтоукладальники, катки.

«За останній час проводилися сезонні обслуговування техніки та планово-попереджувальні ремонти. Сьогодні проводиться підготовка до сезону всього парку техніки та обладнання. Більшість робіт виконуються силами власних слюсарних бригад. Відділом забезпечення проводяться роботи з розширення матеріально-технічної бази, а це і новий асфальтоукладальник, дорожні котки, самоскиди, автоміксери та легкові автомобілі тощо. І це не просто придбання техніки, це й створення додаткових робочих місць для жителів нашого регіону. Розпочинати дорожньо-будівельні роботи наша техніка виїде в кінці березня, на початку квітня. Все залежить від погодних умов та портфеля замовлень»,  – говорить керівник технічного відділення Віталій Мачула.

Хоча дорожньо-будівельний сезон ще не розпочався, кошик замовлень компанії RGM group стрімко поповнюється.

Ми не зупинимося на шляху до нашої мети – зробити пересування людей та вантажів безпечним, посилюючи економіку нашої країни!

Компанія RGM group виконує роботи з будівництва, реконструкції, капітального ремонту та проєктування автомобільних доріг місцевого та державного значення, використовуючи у своїй роботі сучасні технології та напрацьовані багаторічним практичним досвідом методи.

Ми відкриті до співпраці та пропонуємо свої ресурси для реалізації ваших проєктів.

Звертайтеся до наших спеціалістів, щоб обговорити деталі співпраці.

Не зволікайте з втіленням вашої мрії в життя, телефонуйте за номерами: (050) 356-2605, (095) 815 85 51, (098) 060 49 36.