Доглянуті вулиці та алеї від RGM group

Плитка від RGM group

Кожен сумчанин мріє жити в місті  з доглянутими, безпечними вулицями, зручними тротуарами з велосипедними доріжками та пандусами. Та й власне подвір’я хочеться облаштувати гарненько та зі смаком.

Наразі RGM group готується до запуску ексклюзивної лінії по виробництву тротуарної плитки. Переконані, форми та кольори, а найголовніше – якість нової серії тротуарної плитки вас просто вразять. Як вам доріжка кольору оливи чи графіту? А, можливо, вам до смаку неперевершений колор-мікс? Ми маємо найкращих спеціалістів, якісні матеріали та автопарк спецтехніки, щоб зробити вулиці нашого міста оригінальними, яскравими та вишуканими. Наразі ви можете ознайомитися з асортиментом нашої продукції та зробити попереднє замовлення плитки потрібної вам кількості та моделі.

Вишукана «Бруківка» для вашого комфорту

Якщо ви звикли прогулюватися ідеально рівними алеями, і для вас важлива максимальна щільність прилягання плитки одна до одної – «Бруківка» бездоганно впорається з функцією комфортного пересування сумчан та гостей міста.  Наші спеціалісти необмежені фантазією щодо варіантів укладання плитки – «ялинка», «лабіринт», модульна кладка, палубна кладка, візерунки «шахи» та «килим», тощо.
Поверхня «бруківки» гладенька, тому дуже зручно нанести дорожню розмітку на тротуари, яка сприятиме безпечному пересуванню сумчан та гостей міста.

Середньовічне «Старе місто» на сумських вулицях

Пропонуємо вам цього літа прогулятися алеями старовинної Європи. Для цього не обов’язково кудись їхати, достатньо замовити у нас тротуарну плиту «Старе місто» і насолоджуватися оригінальністю середньовічного каменю. Плитка цієї форми має заокруглені кути і щоразу новий візерунок на ваш смак.

Безмежна фантазія «математичних» розкладок з «Подвійним Т»

Тротуарна плитка форми «Подвійне Т» (ще її називають «Котушкою») вразить вас з першого кроку. Досконалі форми, різноманітні орнаменти та кольори у вигляді «математичних» візерунків не залишать вас байдужими. До того ж, сама плитка міцно та надійно зчеплюється між собою.

До речі, у нас ви можете не тільки замовити тротуарну плитку, а й якісне її укладання нашими професійними будівельними бригадами.

Слідкуйте за нашими новинами, і вже в наступних матеріалах ми вам розповімо про варіанти оригінальних розкладок нашої тротуарної плитки.

З RGM group все якісно, оперативно, доступно та з креативом!