Дмитро Гостєв: “Настав мій час спробувати себе”

Ще рік тому молодий та амбітний Дмитро Гостєв прийшов в компанію RGM group помічником геодезиста, а вже сьогодні очолює дорожні роботи на об’єктах Сумщини. «Майстер виробничої ділянки», – нещодавний старт молодого дорожника.

А починалося все так! Минулого року Дмитро побачив вакансію «помічника геодезиста» в RGM group і вирішив спробувати свої сили. Не зважаючи на те, що до цього він не працював саме у цій сфері, хлопець швидко освоїв технологію та специфіку улаштування доріг.
«Я завжди хотів будувати і відбудовувати, маю профільну освіту. Проте, в житті доводилося працювати в інших напрямках.Свого часу я працював у Англії. І ось мені подзвонили рідні з України і сказали, що у нас почали масово будувати дороги. Виявилося, що саме тоді активно запрацювала програма президента «Велике будівництво» і, дійсно, дорожня галузь почала швидко розвиватися.
Тоді я зрозумів, що час повертатися на Батьківщину і брати участь у тому, про що давно мріяв. Так я і опинився в RGM.
Позаяк спершу вакансії саме дорожнього робітника не було, я пішов геодезистом. Тут я швидко опанував специфіку геодезичних досліджень, і мені дійсно подобалося робити геодезичні вишукування – я відчував свою причетність до великої справи. Однак, продовжував цікавитися саме дорожніми роботами.
Коли компанія почала розширюватися, набирати нові бригади, у мене не було сумнівів: настав мій час спробувати себе. Я став майстром виробничої ділянки, і стартував на об’єкті Суми-Старе село.
Ми працюємо по 15 годин на добу, і зараз мало часу залишається на хоббі – риболовлю чи спорт, але попри це я нарешті відчуваю себе на своєму місці. Мені подобається дивитися, як змінюється дорога, від ям не залишається ані сліду, а люди, які проїздять повз, дійсно отримують задоволення від поїздки. Мабуть, саме цього я і хотів, коли йшов у цю професію», – Дмитро Гостєв.