Чому Вам потрібні фундаментні блоки від компанії RGM group?

Фундаментні блоки суцільні (ФБС) – це універсальні монолітні залізобетонні вироби, виготовлені в заводських умовах. За їх допомогою можна швидко та з розумною економією зводити опорні споруди, несучі конструкції. Використання ФБС – гарантія довговічності та надійності конструкції.

Конструкція та виготовлення фундаментних блоків ФБС

ФБС відливають з важкого бетону найвищої якості. Стандартна форма блоку – прямокутний паралелепіпед. Все це дозволяє блоку витримувати навантаження висотних будівель.

Стандартний блок має пару вушок з металевого прута. Вушка призначені для полегшення навантаження/розвантаження.

З обох торців блоку є виїмки, призначені для заповнення рідким бетоном або іншим скріплюючим матеріалом. Це дозволяє міцно скріплювати блоки між собою. Також це дозволяє знизити вартість будівництва фундаменту будівлі.

На заводі залізобетонних конструкцій компанії RGM group виготовляють ФБС різних розмірів. Широкий асортимент дозволяє скомпонувати блоки таким чином, щоб навантаження будівлі було рівномірно розподілене по всьому фундаменту.

Точна потреба у кількості блоків певних розмірів розраховується у співвідношенні до загальної маси майбутньої будівлі ще до початку будівництва.  

На нашому сайті ви можете придбати ФБС тільки високої якості, виготовлені з дотриманням всіх ГОСТів.

Асортимент ФБС від компанії RGM group

Завдяки широкому діапазону модифікації наших фундаментних блоків, ви маєте прекрасну можливість реалізувати будівельні проєкти будь-якої складності.

ФБС 24.3.6 –Т (М100)

ФБС 24.4.6 –Т (М100)

ФБС 24.6.6 –Т (М100)

ФБС 12.3.6 –Т (М100)

ФБС 12.4.6 –Т (М100)

ФБС 12.6.6 –Т (М100)

Розшифровка маркування блоків на прикладі ФБС 24-3-6-Т, де:

ФБС – фундаментний блок суцільний;

24 – округлена довжина в дециметрах (2380 мм);

3 – ширина (в дм);

6 – округлена висота в дециметрах (580 мм);

т – важкий бетон.

Чому Вам потрібні фундаментні блоки від компанії RGM group?

Бетонні блоки ФБС здатні витримувати великі навантаження, вони не піддаються негативному впливу навколишнього середовища, їм не страшні механічні пошкодження. Довговічні – не псуються протягом 150 років (якщо правильно влаштувати водовідведення). Блоки невибагливі в обслуговуванні та протягом усього терміну експлуатації виконують свої функції на 100%.

Варто зазначити, що блоки ФБС відрізняються високим рівнем шумоізоляції та теплоізоляції. Цим вони значно виграють у цегляних стін.

Сфера застосування фундаментних блоків:

  •         Зведення мостів
  •         Зведення фундаментів житлових і адміністративно-побутових будівель з підвальними приміщеннями (гарна та вигідна альтернатива монолітному фундаменту)
  •         Будівництво стін підвалів приватних будинків, виробничих і громадських будівель
  •         Тимчасова огорожа будь-якого об’єкта, будмайданчика

Обирайте якісне – обирайте продукцію компанії RGM group!

Щоб зробити замовлення, просто зателефонуйте нам за номером +38 (050) 356-2605