Через місяць ремонт мосту в Климентовому буде завершено

ремонт мосту в Климентовому

Почали фінальний етап робіт — укладання асфальтобетону на раніше зроблену монолітну залізобетонну плиту в рамках реконструкції мостового переходу на а/д Н-12 Суми-Полтава поблизу с. Климентово Охтирського району.

Були укладені два нижні шари (по 40 міліметрів) асфальтобетону. Попереду ще один шар (верхній) асфальтобетону — ЩМА-15.

Також уже уклали три шари асфальтобетону на підходах дороги до мосту.

Реконструкцію мосту проводить ТОВ «Сумимостобуд», що входить до групи компаній RGM group, на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області.

Нагадаємо, що цього року в рамках загальнонаціональної програми «Велике будівництво» ТОВ «Сумимостобуд» нарешті отримало необхідне фінансування з боку держави для оперативного та якісного завершення реконструкції мостового переходу в с. Климентово.

Загалом міст у с. Климентове через річку Ворскла побудований ще у 1960 році, понад 10 років знаходився в аварійному стані і потребував капітального ремонту .

У ході реконструкції мостового переходу через річку Ворскла у селі Климентове виконані роботи із спорудження нового мостового переходу паралельно з існуючим мостом. Також було здійснено замiну старих прольотів та об’єднано відремонтований міст з новозбудованим. Ширина нового мосту буде – 9,5 м.

Уже через місяць ремонт об’єкту буде завершено.