Час готуватися до зими!

Перед початком зимового періоду дуже важливо потурбуватися про стан доріг на випадок сильних снігопадів. Це питання не тільки зручності та комфорту пересування транспорту і людей, а й безпеки.


 На жаль, за статистикою близько 80% аварій взимку – результат недбалого ставлення до зимового утримання вулиць та доріг населених пунктів. І в наших силах мінімізувати ці ризики. 

Пропонуємо розібратися, як саме потрібно прибирати сніг, щоб уникнути заторів та аварій у місті, а самі вулиці були доглянутими та чистими.

Підготуйтеся до снігопаду заздалегідь

Для того, щоб ефективно та швидко прибирати снігові завали, у дорожньої компанії повинно бути достатньо спеціально обладнаної техніки для швидкого виїзду на маршрут: повні баки з реагентами та пальним, і звичайно достатньо водіїв, працюючих позмінно.  

Щоб вчасно розпочати прибирання снігу, слідкуйте за прогнозами погоди! Наприклад, у Фінляндії встановили веб-камери на усіх, навіть найвіддаленіших дорогах. Це дає змогу слідкувати за станом будь-якої дороги онлайн в режимі реального часу. 

Оскільки в України це ноу-хау ще не прижилося, нам залишається уважно пильнувати та шукати альтернативні методи прибирання снігових завалів. 

Найефективніший метод – механічне прибирання снігу

Реагенти допомагають проти снігу і криги тільки за певних погодних умов. Не завжди доцільно їх використовувати.

Якщо після снігопаду температура повітря підніметься вище нуля, то криги не буде – застосовувати реагенти немає сенсу. Раціональне рішення-  снігоприбиральні машинами. Швидко і зручно. Вони повинні працювати з самого початку снігопаду – згрібати та змітати сніг на узбіччя. Після завершення прибиральних робіт потрібно завантажити сніг в самоскиди і вивезти за територію міста. 

Чому його не можна залишати на узбіччях? Тому що сніг навесні розтане та затопить вулиці, а реагенти можуть отруїти грунт. 

Іноді, щоб заощадити час на перевезення, в великих містах використовують снігоплавильні камери, в яких зібраний сніг розтоплюють і зливають в зливову каналізацію.

Доцільно використовувати сіль та сольові суміші  на категорично важливих місцях – різких спусках і підйомах, мостах, швидкісних естакадах. Рекомендують не застосовувати реагенти на звичайних вулицях. Якщо на дорозі вже з’явилася ожеледиця, значить, ви запізнилися. Треба було прибирати сніг ще до того, як він ліг щільним шаром і спресований машинами.

Чим раніше розпочнеться механічне прибирання снігу, тим менше з’явиться накату і ожеледиці, і як наслідок, знизиться необхідність в плавленні льоду реагентами. Щоб перемогти сніг на дорогах, його треба якомога швидше змітати і вивозити подалі від доріг. Ось основний рецепт боротьби з снігом, що випав.

Що ми пропонуємо?

Звичайно, за ідеальних умов усі снігоприбиральні роботи мають виконувати місцеві комунальні служби. Але, по-перше, під час періоду активних снігопадів у міста зазвичай недостатньо спеціальної техніки. По-друге, окрім доріг та територій державної власності є чимало приватних територій (парковки, прибудинкові території, стоянки транспорту і т.д.), за які відповідають власники цих об’єктів.

Ми пропонуємо скористатися послугами оренди снігоприбиральної техніки від компанії RGM group. Завдяки цьому у вас не буде потреби у власному парку спецтехніки, вам не потрібно витрачати кошти на техобслуговування і зарплату обслуговуючому персоналу. 

Зверніться до нас через форму на сайті або за телефоном! І ми подбаємо про те,щоб ваша зима була наповнена святковим настроєм і ніякі снігопади вам не дошкуляли.