116798581_1049304848819965_299687238116059543_o

Компанія RGM group виконує роботи з будівництва мостів, шляхопроводів, їх реконструкції та капітального ремонту, будівництва та ремонту інших штучних споруд на автомобільних дорогах загального користування.

Компанія розвинула свою виробничу базу і виконує будівельно-монтажні роботи по мостобудуванню на автошляхах Сумської області. Основні замовники – Служба автомобільних доріг у Сумській області, Служба автомобільних доріг у Чернігівській області, управління капітального будівництва Сумської міської ради, ДП “Дороги Сумщини”.

Компанія RGM group має власну виробничу базу, до складу якої входить: цех ЗБВіК з полігоном для виготовлення залізобетонних виробів, арматурною ділянкою, бетонно-розчинним вузлом, гараж, механічна майстерня, парк спецтехніки та автотранспорту.

RGM group виконує весь комплекс будівельних робіт для спорудження та ремонту мостів:

 • Земляні роботи по улаштуванню насипу конусів дорожнього земляного полотна, котлованів фундаментів опор;
 • Укріплення конусів та берегових регуляційних споруд, берегів та русел;
 • Спряження мостів з насипом;
 • Улаштування шпунтових огороджень, підводних бездонних опускних колодязів, проведення підводного бетонування тампонажу, роботи з водовідведення та водопониження у робочій зоні;
 • Улаштування монолітних ростверків, монолітних та збірних фундаментів;
 • Арматурні роботи;
 • Виготовлення збірних залізобетонних конструкцій для будівництва мостів, улаштування пальових стоякових опор мостів, спорудження стоякових опор з ригелями, улаштування прогонових будов, мостового полотна, металевих огороджень транспортних і пішохідних;
 • Опоряджувальні та облицювальні роботи, роботи по захисту конструкцій.

В процесі будівництва мостів наш партнер ТОВ «Кластер Інжиніринг» випробовує покриття на якість та міцність, і лише потів об’єкт здається в експлуатацію. Ми надаємо гарантію на ремонт і будівництво мостів згідно договірних зобов’язань.

Ми пропонуємо:

 1. будівництво та ремонт мостів;
 2. спорудження та ремонт тунелів, автомобільних доріг (з урахуванням шляхопроводів, огорож, дорожніх знаків, інженерних мереж і споруд) для промислового та цивільного будівництва;
 3. виробництво та продаж залізобетонних виробів, розчинів і будівельних матеріалів для безпосередньої реалізації ваших будівельних проектів.

Замовити ремонт чи будівництво моста в Сумах та області

Ми займаємося будівництвом та ремонтом мостів у Сумах та Сумській області на замовлення державних та приватних підприємств. Маємо достатній досвід по будуванню малих, середніх та великих мостів. Серед наших робіт: відновлювальний ремонт мосту через р. Десна у м. Чернігів, який було визначено об’єктом державного значення; капітальний ремонт моста через р. Ворскла у с. Іванівка Велико-Писарівського району; реконструкція моста через р. Ворсклу в с. Климентове Охтирського району, в м.Кролевець та с. Комиші; мостовий перехід через залізницю в м. Білопілля, мостовий перехід через р. Охтирка в с. Висока, капітальний ремонт мостового переходу у с. Бобрик Роменського району, аварійний ремонт двох мостових переходів у с. Спірне на автомобільній дорозі Т-17-05 Лохвиця-Гадяч-Охтирка-КПП “Велика Писарівка”, реконструкція пішохідного мосту, адаптованого для людей з особливими потребами, у м.Чугуїв, Харківської області та т.д. У нас великий досвід, професіоналізм, оперативність та якість!

За період з 1989-го і по сьогоднішній день компанією збудовано та відремонтовано мостів загальною довжиною більше 9000 метрів.

Пам’ятаймо, «Мости винайдені, щоб об’єднувати», і ми готові вам у цьому допомогти. Телефонуйте та замовляйте ремонт чи будівництво мостів та доріг.