RGM group-remont dorog

Одним з основних напрямків діяльності групи компаній «RGM group» є будівництво та ремонт доріг у Сумах і Сумській області. Група компаній «RGM group» виконує роботи з будівництва, реконструкції, капітального ремонту та проектування автомобільних доріг місцевого та державного значення, використовуючи в своїй роботі сучасні технології та напрацьовані багаторічним практичним досвідом методи.

Ми пропонуємо повний спектр дорожньо-будівельних робіт:

 1. Будівництво нових доріг

  Будь-яке будівництво нової дороги ми починаємо з геодезичної розвідки. Потім ведуться роботи з розчищення смуги відводу, прибирання валунів, очищення та вирівнювання території, влаштування дренажу, водовідведення та зливової каналізації, будівництва об’їзних доріг. Якщо необхідно, ми додатково зміцнюємо складні ділянки майбутньої дороги за допомогою армуючих матеріалів та покриваємо асфальтобетоном.

 2. Реконструкція доріг

  Здійснюється шляхом перебудови введеного в експлуатацію об’єкту будівництва, підвищення технічних характеристик та якості покриття, поліпшення умов експлуатації.
  Реконструкція передбачає повне або часткове збереження елементів дорожніх конструкцій та призупинення на час виконання робіт експлуатації дороги в цілому або її окремої частини.

 3. Середній ремонт доріг

  Здійснюють для поліпшення експлуатаційних якостей покриття, як правило, не частіше, ніж один раз на кілька років.

 4. Капітальний ремонт доріг

  Один з найскладніших та трудомістких процесів відновлення асфальтобетонного покриття, при якому демонтується попереднє полотно та повністю облаштовується новий дорожній одяг. При капітальному ремонті використовуються сучасніші та довговічніші матеріали, необхідні для заміни всіх супутніх інженерних споруд.
  Капітальний ремонт виконується комплексно по всіх спорудах і елементах дороги, що ремонтуються.

 5. Поточний (ямковий) ремонт доріг

  Полягає у відновленні необхідних транспортно-експлуатаційних показників проїзної частини, виправлення незначних пошкоджень окремих елементів автомобільної дороги (земляного полотна, укосів виїмок та насипів, водовідведення штучних споруд та інших) і доведення елементів облаштування до нормативних вимог.
  Спеціалісти нашої компанії оперативно та з мінімальним використанням ресурсів проводять ямковий ремонт асфальтового покриття: наносять розмітки, демонтують покриття, очищують та асфальтують основу.

Покриття дорожнього полотна асфальтом складається з кількох етапів:

 • Розробка проекту.
 • Планування території та земляні роботи. За допомогою бульдозерів, навантажувачів і грейдерів ми знімаємо верхній шар ґрунту та розрівнюємо поверхню. Під час ремонту зіпсоване дорожнє покриття знімаємо фрезою.
 • Створюємо основу – «подушку» з двох шарів: піску/піщано-гравію та щебню, спочатку великої, а потім дрібною фракції. Обрамляємо ділянку бордюром та проливаємо бітумом.
 • Укладаємо асфальтобетон з щебню, бітуму та мінерального порошку з укочуванням асфальтобетоноукладальниками та катками.

Ми будуємо дороги місцевого та державного значення на замовлення державних та приватних структур.

За багато років виконання широкого комплексу робіт на Сумщині та в інших регіонах, ми отримали безліч вдячних відгуків. Нашою спеціалізацією є асфальтування територій заводів, складів, стоянок і дворів. Ми можемо покласти асфальт або замостити плитку де завгодно.

Серед наших робіт:

 • укладання плитки в Сумах навколо автозаправки Marshal, біля офісу компанії «Технологія»;
 • вимощення плитки біля фонтану Садко, уздовж набережної р. Псел біля Мануфактури, маркету «Сам»;
 • асфальтне покриття доріг Сумської області та міста, наприклад, біля Мануфактури та на мосту через річку Псел.

Замовити ремонт чи будівництво дороги в Сумах

Ми спеціалізуємося на великих проектах: будуємо та ремонтуємо магістральні траси й стратегічні дороги. Якщо вам потрібно покласти від 500м2 асфальту та 100м2 плитки, замостити плиткою периметр навколо будівлі або зробити ремонт доріг в Сумах, звертайтеся.

У нас великий досвід і професійні співробітники, які виконують свою роботу оперативно та якісно! 100% результат гарантовано завдяки експертизі покриття та його якості в лабораторії нашого партнера – компанії Кластер Інжиніринг.