Будівельний сезон у розпалі: RGM group дбає про безпеку дорожнього руху

Одним із найважливіших аспектів життєдіяльності будь-якого регіону є якісний стан інфраструктури, зокрема автомобільних доріг. У цьому контексті компанія RGM group відіграє ключову роль у Сумській області, надаючи високоякісні послуги з будівництва та ремонту автошляхів.

Наразі будівельний сезон перебуває у активній фаз, і RGM group працює на повну потужність. Ми ведемо поточний ремонт вулиці Харківської, проспекту М. Лушпи та проспекту Перемоги задля покращення дорожньої інфраструктури міста Суми. Додатково бригадами компанії здійснюється ямковий ремонт автодороги О191109 Куземин-Грунт, а також спеціалісти здійснили аварійний ремонт а/д С191129, під‘їзд до села Високе та а/д С191133, під‘їзд до села Литовка.

У перспективі плануємо виконати аварійний та ямковий ремонт дороги О190307 Вільне-Ямне, аварійний ремонт дороги С190315, підʼїзд до села Тарасівка, а також аварійний та ямковий ремонт покриття а/д О191106 Олешня-Лантратівка.

Усі роботи, проведені компанією, піддаються лабораторному контролю та відповідають найвищим стандартам якості і безпеки.

Ми віримо в українську перемогу та майбутнє Сумського регіону й продовжуємо вдосконалювати автомобільні дороги, щоб дбати про українців та сприяти розвитку економіки держави.