rgm-prodaz-budivelnyh-materialiv-sumy

Однією з послуг нашої об’єднаної компанії «RGM груп» є продаж будівельних матеріалів і виробів в Сумах та Сумській області. Як виробник, ми гарантуємо високу якість власної продукції: асфальтобетону, тротуарної плитки та бордюрів.

Переваги співпраці з “RGM group”

 • Наш асфальт та бетон атестуються безпосередньо на заводі в Сумах. Додатково будівельні матеріали проходять лабораторні дослідження якості у нашого київського партнера – компанії «Кластер Інжиніринг».
 • Ми відповідаємо за міцність, екологічність та довговічність наших виробів і матеріалів, призначених для будівництва та ремонту доріг і мостів. Більшість продукції завжди є в наявності на складі, або ж виготовляємо на замовлення.
 • Ми працюємо як з оптовими, так і з роздрібними покупцями. Крім будівельних матеріалів ми пропонуємо широкий асортимент інертних, тобто ви знайдете все необхідне для ремонтних і БМР в одному місці.
 • Ми реалізуємо власний товар, і у нас немає зайвих націнок, натомість є знижки на обсяг і для постійних клієнтів. При необхідності всі товари доставляються автомобільною спецтехнікою з власного парку або залізницею.

Які будівельні матеріали вітчизняного виробництва можна купити в Сумах

 1. Тротуарна плитка. В асортименті 5 різнокольорових варіантів: «Цеглинка», «Царське село» в трьох розмірах – товщиною 4 см для замощення пішохідних зон; «Цеглинка» і «Котушка» – товщиною 6 см для замощення багатолюдних місць і автостоянок.
 2. Бордюри, дорожні та тротуарні.
 3. Бетонні кільця для будівництва колодязів та каналізації, діаметром 1 та 1,5 м. Під замовлення ми виготовляємо з/б плити перекриття та днища для колодязів
 4. Фундаментні блоки. ФБС використовують для зведення стін підвалів, стрічкових фундаментів, неопалюваних будівель і технічного підпілля.
 5. Палі залізобетонні забивні з квадратним перетином – 300х300, 350х350.
 6. Дорожні та мостові плити.
 7. Водозбірні прикрайкові та телескопічні лотки – для будівництва та ремонту доріг, полігонів, автопарків тощо.
 8. Цементний розчин представлений в 4 видах: М 50, 75, 100 і 150.

Бетони та розчини ми доставляємо міксерами вантажопідйомністю 5 або 9 м3 по Сумам і Сумській області.