rgm-prodaz-budivelnyh-materialiv-sumy

Однією з послуг компанії RGM груп є продаж будівельних матеріалів і виробів в Сумах та Сумській області. Як виробник, ми гарантуємо високу якість власної продукції: асфальтобетонних сумішей, бетону, вібропресованної продукції, залізобетонних та бетонних виробів.

Переваги співпраці з RGM group

 • Наш асфальт та бетон атестуються безпосередньо на заводі в Сумах. Додатково будівельні матеріали проходять лабораторні дослідження якості у нашого київського партнера – компанії ТОВ «Кластер Інжиніринг».
 • Ми відповідаємо за міцність, екологічність та довговічність наших виробів і матеріалів, призначених для будівництва та ремонту доріг і мостів. Більшість продукції завжди є в наявності на складі, або ж виготовляємо на замовлення.
 • Ми працюємо як з оптовими, так і з роздрібними покупцями. Крім будівельної продукції ми пропонуємо широкий асортимент інертних матеріалів, тобто ви знайдете все необхідне для ремонтних і БМР в одному місці.
 • Ми реалізуємо власний товар, і у нас немає зайвих націнок, натомість є знижки на обсяг і для постійних клієнтів. При необхідності всі товари доставляються автомобільною спецтехнікою з власного парку або залізницею.

Які будівельні матеріали від виробника можна купити в Сумах

 1. Асфальтобетонні та щебенево-мастикові суміші
 2. Бітумна емульсія
 3. Бетонні розчини
 4. Вироби для доріг та тротуарів
 5. Залізобетонні та бетонні вироби
 6. Будівельні суміші
 7. Інертні матеріали