«Бруківка» від RGM group: надійна, зносостійка тротуарна плитка з виграшною формою

Ваше дорожнє покриття бажає кращого чи взагалі відсутнє? Клієнти не можуть дійти до вашого магазину, офісу, торгового центру? Чи Ви не можете дійти до власного будинку? Вам більше не доведеться тонути у бруді та рахувати ями! RGM group пропонує своїм клієнтам  тротуарну плитку «Бруківку» (сіру, червону) виготовлену методом вібропресування.

Чому тротуарна плитка Ваш кращий вибір для дорожнього покриття?

Будь-який різновид тротуарної плитки виглядає набагато красивіше, ніж асфальт. Та, що важливо, плитка абсолютно безпечна для екології та здоров’я людей. При її нагріванні на сонці в повітря не виділяються токсичні випари, як це буває при перегріванні асфальту.

За допомогою тротуарної плитки «Бруківка» можна створити акуратний тротуар біля магазину, офісу або ТРЦ, замостити доріжки на дачі або в котеджі, облагородити двір житлового будинку.

Тротуарна плитка естетично виглядає, легко монтується, зручна у догляді, довговічна.

Що Ви отримаєте, якщо оберете «Бруківку» від RGM group?

Вібропресована плитка від RGM group виготовляється на технологічних лініях в заводських умовах. У процесі виробництва використовується складне, автоматизоване обладнання. Воно включає вібростіл та спеціальний прес, за допомогою якого виробам надається висока щільність. Набір міцності готових виробів відбувається в пропарювальних камерах. Там під впливом водяної пари при високій температурі досягаються високі експлуатаційні властивості плитки.

Створена таким способом плитка виходить шорсткою, вона має строгу геометричну форму. Завдяки цьому, при дотриманні всіх технологій укладання, поверхня покриття виходить ідеально рівною.

«Бруківка» (сіра, червона) товщиною 40 мм від RGM group

Одна з найбільш виграшних форм тротуарної плитки – це прямокутник або цеглинка. Чому? Та тому, що саме з плитки прямокутної форми можна скласти неймовірну кількість варіантів укладання тротуарної плитки, схем.

При укладанні «Бруківки» за рахунок її прямокутної форми дуже легко отримати необхідне зчеплення. Для цього потрібно укладати бруківку таким чином, щоб одна плитка наполовину заходила на іншу. Серед популярних схем укладання: ялинка, зигзаг, плетіння, ромби, в шаховому порядку, різні складні візерунки.

RGM group пропонує купити тротуарну плитку «Бруківка» з доставкою по місту Суми та області

Приймаємо замовлення на будь-які об’єми тротуарної плитки. Купити тротуарну плитку можна самовивозом та з доставкою.

Телефонуйте та замовляйте «Бруківку» (сіру, червону) від RGM group за номером: +38 (050) 356-2605.