«Бруківка» від RGM group: чому купити тротуарну плитку взимку – гарна ідея?

Тротуарна плитка – сезонна будівельна продукція. Якщо зараз не кращий час для її укладки, то ідеальний – для придбання!

Розумно розпоряджайтеся коштами та своїм часом разом з RGM group: купуйте тротуарну плитку вигідно

Вартість на тротуарну плитку залежить від пори року. Так взимку покупка обійдеться значно дешевше, ніж навесні чи влітку. Якщо не встигнути купити продукції цього сезону, наступного – її вартість зміниться не в кращий бік для покупця.

Чим ще не зручна покупка тротуарної плитки у розпал будівельного сезону крім ціни? Очікуванням на її виготовлення!

Влітку попит на тротуарну плитку завжди дуже великий, отож замовлення виконуються по черзі. Якщо перед Вами вже кілька людей оплатили свою плитку, то Вам доведеться спочатку чекати на виконання зобов’язань компанії-виробника перед ними.

Ба більше, у спеціалістів з укладки тротуарної плитки своя черга. Якщо не Ви укладатимете плитку, то доведеться чекати доки вони звільняться від інших замовлень.  

Не втрачайте свій час – плануйте будівництво заздалегідь.

Важливо! Якщо Ви придбали тротуарну плитку взимку, подбайте про те, як і де її зберігати. У холоди та морози вироби потрібно помістити в закрите приміщення, щоб їх не заносило снігом.

Купити якісну тротуарну плитку у Сумах від виробника

Пам’ятайте, вигідна ціна на тротуарну плитку – лише приємний бонус. Головне – якість. Обирайте тротуарну плитку від виробника.

Компанія RGM group пропонує купити вібропресовану тротуарну плитку виграшної форми –  «Бруківку» сірого кольору товщиною 4 см.

Саме з плитки прямокутної форми можна скласти неймовірну кількість варіантів укладання тротуарної плитки, схем.

Рекомендуємо використовувати «Бруківку» для укладання доріжок, парковок, пішохідних майданчиків, дворів, зон відпочинку.

Телефонуйте за номером +38 (050) 356-2605 та купуйте якісну тротуарну плитку «Бруківку» з доставкою від RGM group.