Бордюри від RGM group служитимуть довго

Бордюри від RGM group

Успішно стартував ремонтно-будівельний сезон й актуальним стало питання якісного укладання тротуарної плитки та ремонту доріг. Доріжки та проїжджа частина матимуть гармонічний та завершений вигляд завдяки використанню дорожнього та тротуарного бордюру.

Бордюр дорожній для будівництва доріг

Будь-яке будівництво дороги розпочинається з підготовки основи, і саме бордюр служитиме надійною упорою вашого дорожнього полотна.

RGM group виготовляє бортовий камінь, який по міцності та надійності можна порівняти з фундаментом у будівництві. Будуючи дороги та автомагістралі, відповідальні замовники використовують виключно бетонні бордюри. Ми виготовляємо дорожні бордюри розміром 1000х150х300мм з найвищої марки бетону з високими показниками міцності, морозо- та вологостійкості.

В умовах міста важливо будувати дороги з використанням елементів, які витримають не тільки різкі перепади температури, а й вплив агресивних речовин та механічних навантажень.

Більш того, дорожній бордюр оберігає пішоходів від недосвідчених водіїв.

Бордюр тротуарний для приватного будинку та місць відпочинку

Для благоустрою парків, майданчиків, приватного будинку ідеальним варіантом стане саме тротуарний бордюр. Завдяки його використанню квітники захищені від розмивання,  тротуар тримає свою форму, а тротуарна плитка служить довше.

Цього сезону ви можете придбати не тільки сірі, а й кольорові бордюри розмірами 1000х80х200 мм та 500х60х200 мм.

Якість бордюр затверджена в лабораторії сертифікатами якості. Тому бордюри виробництва RGM group служать довго,  не бояться  перепадів температури, інтенсивної експлуатації, взаємодії з хімічними речовинами чи агресивних погодних умов.

Для наших замовників пропонуємо доставку бордюр автомобілями з краном-маніпулятором прямісінько на майданчик.