Бордюрний камінь від RGM group: порятунок та естетика вашої проїжджої частини

Компанія RGM group пропонує якісний магістральний бордюр БР 100.18.30 для облаштування проїжджих частин у містах, на автомагістралях, трасах.

Магістральний бордюр, в порівнянні з дорожнім, має більші розміри, отож здатний витримувати більші навантаження.

Хочете, щоб дорожнє покриття слугувало Вам максимально довго, купуйте та влаштовуйте бордюри!

Магістральний бордюрний камінь виконує одразу кілька функцій:

Обмежувач дорожнього простору. Бордюр має достатню товщину, щоби не зламатися при наїзді на нього великогабаритної техніки.

Захисна функція. Магістральний Бордюр БР 100.30 18 чудово захищає дорожнє покриття від руйнування, перешкоджаючи наїзду техніки на її край. Зберігає цілісність, якщо це тротуарна плитка, та естетичний зовнішній вигляд.

Затримує воду при сильних дощах. Висота магістрального бордюру не дозволяє воді виливатися на тротуар.

Естетичний вигляд проїжджої частини. Проїжджа частина, обрамлена з обох боків бордюрним каменем, має привабливий вид та чітку форму.

Якісний бордюрний камінь від RGM group за доступною ціною

Компанія RGM group – виробник якісних вібропресованих бордюрних каменів. Використання вібропресу для виробництва каменю гарантує його високу міцність та довговічність.

Магістральний бордюр розміром 1000х180х300 мм активно використовується всіма будівельниками, оскільки є основним варіантом оформлення доріг та проїздів. Ми співпрацюємо з топовими дорожньо-будівельними організаціями.

У нас можна купити магістральний бордюр у будь-яких обсягах. Виробничі потужності 6000 одиниць продукції за добу дозволяють нам регулярно поповнювати запас матеріалів на складі, щоб задовольнити потреби наших клієнтів у повному обсязі.

Камінь бордюрний запакований на піддони. Кількість на піддоні: 15 одиниць. Вага одного піддона 1,8 т. Транспортують камені на піддонах тралом або маніпулятором.

Замовляйте якісний магістральний бордюр БР 100.18.30 від RGM group за телефоном: +38 (050) 356-2605.