Блоки від RGM group – який обрати?

RGM group має  потужності власного бетонно-розчинного вузла, щоб пропонувати замовникам якісні дорожні елементи благоустрою.  

Блок водовідвідний

Блок бетонний водовідвідний Б-5 має прямокутну форму з верхньою скошеною гранню і візуально схожий на дорожній бордюр. Застосовуються при будівництві водовідвідних конструкцій разом з іншими виробами водовідведення, перенаправляють потоки води в місця скидання води. Водовідвідні блоки перешкоджають підмиву краю проїжджої частини дощовими водами, таким чином подовжують термін служби і зберігають міцність дорожньої конструкції.

Блок упору Б-9

Блок упору Б-9 – це елемент системи водовідведення, що являє собою суцільний бетонний блок зі скошеною гранню з одного боку. Головне завдання цього елемента – приймати навантаження від важкого каналу, що складається з водостічних лотків. Блок встановлюється внизу насипу таким чином, щоб телескопічний лоток упирався в його скошену частину. Для цього велика частина блоку упору закопується в землю, залишаючи зовні тільки так звані «роги», які і служать для упору лотків і пропускають воду.

Тротуарні блоки

Тротуарні блоки – це один з найпотужніших видів залізобетонних виробів. Їх використовують для благоустрою тротуарів, пішохідних доріг, скверів, посадкових майданчиків громадського транспорту, тощо. Дорожнє будівництво використовує блоки у якості зміцнення конструкцій для відкосів насипів та виямок доріг. Також, додатковими функціями вважаються: розділення проїжджою частини від тротуарів, перешкоджання зміщенню ґрунту, укріплення дорожнього полотна.

Блок лежня

Залізобетонний блок лежня – витягнутий елемент прямокутної форми з поперечним перерізом у вигляді трапеції. Широко використовується у дорожньому і мостовому будівництві. Головне завдання блоку – створити надійну опору і стати оновою фундаментного типу в місцях сполучення.
Блок лежня використовується для з’єднання автомостів та шляхопроводів з насипом. Блок призначений для прогонових елементів мостів на промислових автодорогах під важкі автомобілі. У деякі різновидів блоків допускається використання елемента в суворих кліматичних умовах з температурою в зимовий час до -40 градусів.
Який саме блок обрати? Телефонуйте за додатковою інформацією за номерами, указаними на сайті.