Бізнес або хобі?  Декоруємо щебінь і крихту своїми руками.

 Звичні матеріали щебінь і мармурова крихта можуть перетворюватися в матеріали для вишуканого декорування і створення чудових ландшафтів. Як це можливо? Просто, зробити з сірих непримітних матеріалів – різнокльорові.
Потрібно докласти невеликих зусиль і фантазію і перед вами відкриються необмежені можливості з декорування. Залишилося розібратися як із звичайних щебеню і крихти отримати різнокольорові декоративні матеріали.

Це може бути не тільки хобі, а навіть непоганий бізнес, бо потреба в оригінальних рішеннях постійно росте.

Кому цікава буде ця ідея:

– власникам дачних або приватних ділянок, оскільки декоративний щебінь чудово доповнює присадибний дизайн;

– фірмам з оформлення ландшафтів;

– любителям акваріумістики і різних екзотичних тварин, щоб незвично облаштовувати грандіозні акваріуми і сучасні тераріуми;

– спеціальним службам, які займаються озелененням, створюють вишукані клумби та охайні газони.

Розглянемо технологію детальніше.

В якості сировини береться звичайний щебінь або крихта (гранітна або ж мармурова).

Перетворення складається з кількох етапів

  1. Купуємо гранітний щебінь або мармурову крихту фракції 5-10 мм. Дуже темні і яскраві кольори брати не рекомендується.

Кількість матеріалу для кольорування ви визначаєте самостійно, в залежності від масштабів задуманого.  Рекомендуємо почати з кількох мішків, а після вдалого фарбування брати більшими об’ємами.

Продаж і відвантаження щебеню і крихти в зручних мішках по 30-50 кг здійснюється за адресою смт Степанівка, вул. Робітнича, 2.  Ви можете замовити доставку матеріалів або вивезти самостійно.

Наголошуємо! Брати великими обсягами значно вигідніше.

  1. Матеріал промиваємо, очищуємо від домішок, сміття. Даємо йому просохнути. При недостатньому просушуванні імовірне неякісне фарбування.
  2. Фарбування робити краще в провітрюваному сухому приміщенні, використовуючи бетономішалку для більш рівномірного і стійкого фарбування.
  3. Після просушування ґрунтуймо матеріал, використовуючи клей ПВА або спеціальну ґрунтовку. Розчин виливаємо в бетономішалку (або іншу ємність) з щебенем або крихтою.  Вміст перемішуємо протягом півгодини, після чого зливаємо розчин. Потім матеріал викладаємо на сито і залишаємо на двадцять-тридцять хвилин.
  4. Фарбування. У злиту рідину, додаємо ще ПВА і барвник (бажано аніліновий) та перемішуємо. В отриманий кольоровий розчин висипаємо нашу мармурову крихту і протягом сорока хвилин перемішуємо.
  5. Пофарбований матеріал просушуємо, розклавши його спочатку на сито, а потім в один шар на чистій поверхні.

Якщо порівняти вартість матеріалів до фарбування і після, то вона відрізняється в 3-4 рази.  Тому можна не тільки експериментувати, а й побудувати прибутковий бізнес.

Замовити з доставкою матеріали щебінь і мармурову крихту можна як в кількості одного мішка, так і вантажівками.

Для оптових покупців діють значні знижки.

Мрійте та створюйте красу разом з RGM group!