Бетонні колодязні кільця від RGM group

Цього року синоптики прогнозують засушливе та спекотне літо. Власникам присадибних та дачних ділянок варто уже сьогодні подумати про каналізаційну систему, яка створить комфортні умови для проживання за містом.

Маючи власне виробництво бетонних та залізобетонних конструкцій для каналізаційних колодязів, водопровідних та газопровідних мереж, ми пропонуємо повний комплект зі стінового кільця, днища та плити перекриття діаметром від 1 до 1,5 м залежно від ваших потреб. Подібний тип бетонної продукції вважається досить економним варіантом для облаштування автономної системи каналізації та будівництва свердловин для води – ціна на бетонні кільця невисока, а їх монтаж не вимагає багато часу.

Бетонні кільця для приватного та комунального господарства

Комунальним структурам та підрядникам теж варто скористатися теплою порою та подбати про приватно-житловий сектор,  проклавши сумчанам внутрішню систему водопостачання та зовнішні інженерні мережі будь-якої складності в районах, де це необхідно.

Наші постійні партнери уже переконалися, що будувати колодязі, підземні тунелі та промислові системи водовідведення з компанією RGM group можна якісно, швидко та надійно. Не перший рік з нами співпрацюють ТОВ «Авіс Зернотрейд», ТОВ «Будсервіс-11», ТОВ «Сервіс Суми», Селянське господарство «КОРХ», ТОВ «Будівельно-монтажне управління», які замовляють бетонні кільця для оптимального улаштування оглядових стовбурів в великих центральних міських каналізаційних мережах, монтажу систем водопостачання, опалення та для укладання телекомунікаційних, телефонних або інших кабелів всередині кілець, покладених під землею.

Кожен споживач знайде свою сферу застосування бетонних кілець – від традиційних колодязів до септиків своїми руками.

Ознайомитись  з асортиментом та замовити кільця можно тут