Бетон від RGM group: необмежені можливості для Вашого будівництва

Ще далеко не спека, а виробництво бетонно-розчинного вузла RGM group просто кипить. Лише за місяць було доставлено клієнтам понад 3000 кубічних метрів бетону. У такий розпал будівельного сезону виникає багато запитань від наших клієнтів – на основні RGM group дає відповідь.

– Бетон для заливки фундаменту маєте?

– Звичайно, виключно якісний бетон з дотриманням європейської технології приготування. Наразі з нашого бетону зводять фундамент та стіни сучасного оздоровчого центру в Сумах, кілька багатоквартирних та приватних будинків. Тому під час спорудження власного житла, приділіть особливу увагу якісним матеріалам для фундаменту. Обираючи бетон RGM group, будьте певні – ваш будинок матиме надійну опору.

– Маєте сертифікати відповідності?

– Обов’язково. Висока якість власного виробництва бетону та залізобетонних виробів (яка є максимально автоматизованою для зменшення впливу людського фактору) підтверджена виробничими та будівельними сертифікатами. До того ж, кожна партія бетону RGM group перевіряється лабораторно.

– Чи зможете зробити бетонний конструктив для улаштування дороги?

– Маємо значний успішний досвід робіт із цього направлення і різні пропозиції для наших клієнтів. RGM group не обмежується виробництвом бетонного розчину для житлового та комерційного будівництва – ми з легкістю улаштуємо монолітні плити у тому числі для мостових та інших інженерних конструкцій, які мають відмінні експлуатаційні характеристики — надійність та довговічність.

– А як щодо колодязю поблизу будинку?

– Без питань. Не перший рік виготовляємо бетонні та залізобетонні конструкції для колодязів каналізаційних, водопровідних та газопровідних мереж. З легкістю робимо колодязні кільця та кришки під індивідуальні розміри. Також можемо запропонувати послуги екскаватора, який підготує необхідний котлован https://rgm-group.com.ua/ru/katalog/uslugy-specztehnyky/kskavator/

– Підвал допоможете збудувати?

– Звісно. Ми реалізуємо проекти будь-якої складності. У нас широкий асортимент фундаментних блоків з підвищеної міцності марки бетону для зведення підвалів, цокольних поверхів, огорож тощо. Окрім цього RGM group може не лише продати залізобетонні фундаментні блоки, а й зробити їх монтаж.

Тож, якщо Ви вирішили прокласти дорогу, звести колодязь чи одразу побудувати будинок своєї мрії – звертайтеся за номером: +38 (050) 373-1438