Асфальтобетонний завод

З 2017 року компанія RGM group освоїла новий напрямок у виробництві – запущено найсучасніший на території Сумщини асфальтобетонний завод.

Повністю автоматизоване та комп’ютеризоване виробництво сучасного атестованого Асфальтобетонного заводу виробництва ПрАТ «Кредмаш» випускає усі види асфальтобетонних сумішей та сумішей модифікованих полімерами, що можуть бути необхідні замовникам дорожньої інфраструктури.

Ми виготовляємо понад 110 тонн сумішей на годину. Це дозволяє укладати більш як 20 тис. м² дорожнього полотна на добу.

Досягати таких високих показників виробництва дозволяють й значні складські потужності. Можливе одночасне зберігання 20 тис. тонн щебеневої продукції, 150 тонн бітуму, 450 тонн мінерального порошку.

Нині Асфальтобетонний завод демонструє європейську технологію виробництва, випускаючи не тільки асфальтобетонні суміші, але і сучасні щебенево-мастикові суміші. ЩМАС відрізняються від асфальтобетонних сумішей тим, що в ньому міститься більше щебеню (до 80% по масі) і бітуму (до 7,5% по масі).

Дороги з таким покриттям мають високу зносостійкість, підвищений коефіцієнт зчеплення автомобільних шин з поверхнею дороги, знижений рівень шуму під час руху автотранспорту, стійкість до утворення колій.

Крім того, на замовлення наших клієнтів, ми здійснюємо поставки чорного щебеню. Щебеню обробленого органічними зв’язувальними речовинами (бітуми, емульсії) в установці.

Сертифікована лабораторія здійснює контроль якості сировини, випробовуючи готову продукцію на відповідність міжнародним стандартам.

До того ж кожен рік завод проходить атестацію виробництва представниками ДП «ДерждорНДІ» і успішно демонструє готовність до експлуатації та виробництва якісної продукції, б’є рекорди обсягів її виготовлення.

Дозвільні документи: атестат виробництва, дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.