Асфальтобетонний завод

З 2017 року компанія RGM group освоїла новий напрямок у виробництві – запущено найсучасніший на території Сумщини Асфальтобетонний завод, який на сьогодні забезпечує будівництва області якісними асфальтобетонними сумішами власного виробництва.

Автоматизоване виробництво заводу випускає понад 110 тонн сумішей на годину, що дозволяє укладати більше 20 тис. м2 дорожнього полотна на добу. Сертифікована лабораторія здійснює контроль якості сировини, випробовуючи готову продукцію на відповідність міжнародним стандартам.

Нині Асфальтобетонний завод демонструє європейську технологію виробництва, випускаючи не тільки асфальтобетонні суміші, але і сучасний щебенево-мастиковий асфальтобетон. Для нього характерний високий вміст щебеню щільних гірських порід, який утворює міцне покриття і витримує величезні навантаження.

Повністю автоматизоване та комп’ютеризоване виробництво Асфальтобетонного заводу випускає усі види сумішей, що можуть бути необхідні замовникам.

Підприємствами компанії RGM group успішно реалізовані наступні проекти з ремонту та експлуатаційного утримання мережі автомобільних доріг загального користування державного, регіонального та місцевого значення у Сумській області з використанням асфальтобетонних сумішей власного виробництва:

  • Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин км 74+363
  • Р-61 Батурин-Конотоп-Суми км 46+773
  • Т-17-05 Лохвиця-Охтирка-КПП “Велика Писарівка” км 135+431
  • Капітальний ремонт дороги по вул. Шкільна в м.Ворожба Білопільського району Сумської області
  • Поточний ремонт ділянки дороги по вулиці 40 років Перемоги в с. Покровка Сумської області
  • Капітальний ремонт доріг: під’їзна дорога до с. Піщане (автодорога Суми-Піщане)
  • Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Кринична в м. Суми (від вул. Прокоф’єва до вул. Миколи Міхновського)
  • Поточний ремонт дороги на вулиці Вокзальна в м. Лебедин, Сумської області
  • Капітальний ремонт дорожнього покриття на пров. Чугуївський в м. Суми (від перехрестя вул. Псільська та пров. Чугуївський до ж/б № 9 по пров. Чугуївський).

Компанія RGM group цілком задовольняє потреби швидкісних шосе, міських та сільських доріг у якісних і доступних асфальтобетонних сумішах власного виробництва. Це економія на утриманні дорожнього покриття та максимально комфортне і безпечне пересування жителів і гостей Сумщини.