Асфальтобетонний завод RGM group: необмежені можливості для дорожнього будівництва

Асфальтобетонний завод

Ремонтно-будівельний сезон на Сумщині триває поточним середнім ремонтом автомобільної дороги загального користування державного значення Р-61 Батурин-Конотоп-Суми. RGM group обслуговує комплексно дорожній об’єкт, забезпечуючи будівництво якісними асфальтобетонними сумішами власного виробництва.

«З березня успішно був запущений наш інноваційний асфальтобетонний завод, виробничі потужності якого забезпечують автодорожнє будівництво області якісними асфальтобетонними сумішами за ціною виробника. Автоматизоване виробництво заводу випускає понад 160 тонн сумішей на годину, що дозволяє укладати понад 20 тисяч квадратних метрів дорожнього полотна на добу.
Вже зараз на будівництво дороги Батурин-Конотоп-Суми ми плануємо систематично постачати грубозернисту асфальтобетонну суміш типу А для влаштування нижнього шару покриття товщиною 10 сантиметрів. Сертифікована лабораторія здійснює контроль якості сировини, випробовуючи готову продукцію на відповідність міжнародним стандартам», – коментує керівник компанії RGM group Сергій Голуб.

Більш того, асфальтобетонний завод має необмежені можливості не тільки за якістю продукції і рекордним обсягам її виробництва, але і за широким асортиментом випускаючих сумішей.

«Завод демонструє європейську технологію виробництва, випускаючи не тільки асфальт, але і сучасний щебенево-мастиковий асфальтобетон. Для нього характерний високий вміст щебеню щільних гірських порід, який утворює міцне покриття і витримує величезні навантаження. Верхній шар покриття дороги Батурин-Конотоп-Суми будемо укладати з гарячої асфальтобетонної суміші типу ЩМА-20 товщиною 5 сантиметрів. Ідеальний варіант надійного і міцного дорожнього полотна», – підсумував керівник технічного відділення компанії RGM group Віталій Мачула.

Нагадаємо, що раніше компанія RGM group успішно завершила поточний середній ремонт доріг по вул. Заводська і Жовтнева у м. Тростянець. Уздовж вул. Жовтнева було укладено більше 200м2 асфальтобетонного покриття із застосуванням гарячих асфальтобетонних сумішей.
Компанія RGM group цілком задовольняє потреби швидкісних шосе, міських та сільських доріг у якісних і доступних асфальтобетонних сумішах власного виробництва. Це економія на утриманні дорожнього покриття та максимально комфортне і безпечне пересування жителів і гостей Сумщини.