Андреас Райхельт: «RGM group» проектує і будує мости на високому європейському рівні»

Доктор інженерних наук, викладач Дрезденського транспортного університету, відомий інженер-мостобудівник Андреас Райхельт відвідав групу компаній «RGM group». Німецький експерт оцінив технологію будівництва моста через р. Ворскла в с. Климентове Охтирського району та перспективи мостобудування в області.

Керуючись власним досвідом проектування та будівництва мостів, тунелів і аеропортів в Німеччині, Ємені та Судані, Андреас Райхельт підтвердив, що мости в Сумській області будують за європейською технологією.

«Плани будівництва Климентівського моста амбітні і здійсненні. Цей міст більше 10 років перебував в аварійному стані. Зараз «RGM group» проводить реконструкцію моста, успішно відновлюючи інфраструктуру області. Мостові бригади і проектанти компанії всі роботи по монтажу залізобетонних балок, облаштування монолітної плити проводять в аналогії з німецьким мостобудування. Більш того, мене дуже порадувало якість застосовуваного бетону. Оскільки я сертифікований інженер по бетону, можу відразу визначити якість матеріалу і виробів з нього. RGM group, як виробник бетону, дотримується всіх технології його виготовлення і застосування в будівельно-ремонтних роботах. Зараз компанія поставила правильний вектор розвитку мостобудування в області », – коментує інженер-мостобудівник Андреас Райхельт.

Нагадаємо, що Климентовський міст побудований в 1960 році і розташований на автодорозі національного значення Н-12 Суми-Полтава. З 2009 року він перебував в аварійному стані – обмежений швидкісний режим і заборонено проїзд транспортних засобів вагою понад 15 т. Служба автомобільних доріг у Сумській області довірила реконструкцію моста компанії “Сумимостобуд”, яка наприкінці 2019 року увійшла до RGM group.

«Наші фахівці і проектанти спорудили новий мостовий перехід паралельно з існуючим мостом. Вже зараз ми плануємо проводити роботи по облаштуванню монолітної плити, щоб потім об’єднати відремонтований міст з новим, ширина якого складе – 9,5 м. Якщо проект буде фінансуватися без затримок – ми готові будемо здати об’єкт вже восени 2020 року.

Більш того, німецький експерт Андреас Райхельт ділиться з нами навичками і досвідом в роботі з німецькими технологіями в мостобудуванні і дорожньому будівництві – це стане нашою перевагою і додатково підвищить швидкість і якість виконання робіт», – підсумував керівник групи компаній RGM group Сергій Голуб.