Анатолій Ємцев: «Додому завжди хочеться. Якщо не хочеться – то це вже не дім…»

Життя підкидає людям чимало випробувань, та чи кожен здатен вийти із них переможцем? Наш Анатолій Ємцев зміг!

Майстер дорожніх робіт на ТОВ «Роад Констракшн» Анатолій Миколайович – вимушений переселенець. Чоловік переїхав до Сум із Макіївки, Донецької області. У Донецьку майстер отримував профільну освіту – інженер-будівельник автомобільних доріг. Чоловік чимало побудував доріг на Донбасі, життя навіть занесло його за кордон, у Нігерію!

«Син розмістив моє резюме і мені зателефонували, запропонували роботу у Нігерії. Я погодився. Принципи будівництва доріг там такі ж, як і у нас. Ті ж суміші, такий же контроль якості – приїздять лабораторії, перевіряють. Це все цікаво, така собі подорож для загального розвитку, але хотілося додому. Вдома дружина, діти. Додому завжди хочеться. Якщо не хочеться – то це вже не дім».

Втім, із Нігерії майстер повернувся вже зовсім в іншу країну. 2014 рік, війна, АТО, ДНР та ЛНР, анексія Криму. Син пішов до АТО (пізніше отримав поранення), Анатолій Миколайович із дружиною вимушені були покинути домівку і шукати іншого життя. Після багаторічних переїздів родина оселилася в Сумах, і свою «домівку» майстер знайшов на «Роад Констракшн».

«Я працюю тут кілька місяців, за цей час вдалося зробити чимало гарних справ. Знаєте, як буває, робимо дорогу, підходять люди і кажуть: «Дякуємо Вам за це! Раніше їде вантажівка в одному кінці села, так її чути аж в іншому. По ямам і вибоїнам її усю аж трясе. А тепер завдяки вам – тиша і насолода!» Ось це дійсно змушує серце калатати швидше».  

Нині чоловік відчуває, що знайшов своє місце. Говорить, за Донбасом не сумує, бо там зараз зовсім інше життя і воно йому не близьке. Вони з родиною щиро люблять Україну і працюють задля її щасливого майбутнього. Цим же зумовлена і обрана професія Анатолія Миколайовича – він щасливий робити життя інших людей кращим.

Бажаємо усім сили та наснаги пройти будь-які випробування і завжди відчувати себе «вдома»!