Чо-о-о-рна п’ятниця від Rgm group!

Ви вже чули? Чорна П’ятниця вже дуже близько! Пропонуємо відмовитися від інших справ, аби придбати будівельні матеріали за вигідною ціною, і ЗБУДУВАТИ нарешті давню мрію!

Хочете дізнатися на який день припадає «Чорна п’ятниця 2020»? 

Цього року в 2020 році «Чорна п’ятниця» пройде 27 листопада, тому чекати залишилося зовсім недовго.

Чи будуть спеціальні знижки до Black Friday в RGM group?

Цієї “Чорної п’ятниці” компанія RGM group пропонує своїм покупцям широкий вибір товарів для будівництва та ремонту за цінами, перед якими буде складно встояти. 

До речі, Акційні матеріали

Ми вирішили знизити ціни на керамзит (навалом і в біг-бегах) та на усі види гранітного щебеню.

Вже незабаром у двері постукають люті морози і прийшов час утеплити підлогу саме керамзитом від компанії RGM group. Ідеальний варіант теплоізоляції,тому що керамзит:

  • вогнетривкий
  • екологічний
  • морозостійкий
  • не піддається біологічному і хімічному впливу.

Тепер до вашої уваги щебінь гранітний. Адже він стане у нагоді при виробництві бетону та залізобетонних виробів, прокладці доріг, підсипанні, виготовленні декоративних предметів з бетону.

Коли саме починається і закінчується «Чорна п’ятниця» в компанії RGM group?

Одного дня замало, аби насолодитися покупками. Ми вирішили влаштувати вам “чорноп’ятичний тиждень”! У вас є цілих 7 днів для того, щоб придбати керамзит в біг-бегах та навалом, а також усі види щебеню за акційними цінами. Отож, починаючи з 20 по 27 листопада ви можете здійснити покупку вищевказаних продуктів за спеціальними цінами.

Чому саме ми?

Низькі ціни. Найякісніші  матеріали для будівництва завжди дешевше в RGM group. Економія в студію!

Асортимент матеріалів. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, та пропонуємо до реалізації продукцію власного виробництва, щоб ви могли вибрати по-справжньому якісний продукти.

Зручний інтерфейс сайту. Знайти підходящий варіант можна в 2 кліка!

Також ми можемо похвалитися компетентною службою підтримки та відповімо на всі питання, допоможемо з вибором, якщо виникли складнощі.

Доставка.  У нас ви можете не лише придбати будівельні товари, але й замовити їх доставку, або ж самостійно забрати придбаний товар на нашому складі.